Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Jedną z najczęstszych przyczyn niepowodzenia biznesu jest brak antycypacji czekających na Twojej drodze problemów i przeciwności. Pozwól nam tym się zająć.

Ryzyka związane z prowadzeniem interesów mają wiele płaszczyzn. Na pierwszym miejscu jest ustalenie jaki jest Twój cel i jak bardzo jest nadrzędny nad innymi aspektami prowadzenie działalności. Przykładowo na ile zamiar osiągnięcia zysku z danego projektu czy transakcji jest kluczowy, jeśli może wiązać się z ryzykiem nadszarpnięcia Twojej opinii rynkowej jako lojalnego kontrahenta.

Na ile szybkość rozliczenia transakcji, przeważa nad jej rentownością. Wreszcie ważniejsze jest dla Ciebie rozwijanie konkretnej marki i wiązanie jej z budowaniem tożsamości rynkowej Twojej firmy czy też maksymalizacja zysku z jednorazowej transakcji. Jeśli ustalimy sobie odpowiedzi na te i podobne pytania, w zależności od tego jak wyobrażasz sobie swoje przedsiębiorstwo, będziemy w stanie dla Ciebie lokalizować i przewidywać ryzyka prawne, podatkowe, marketingowe, kadrowe, finansowe, negocjacyjne i rynkowe. Naprawdę mieliśmy z tym do czynienia i zbudowaliśmy własną hierarchię celów i środków. Natomiast jest to narzędzie, które dla nas wydaje się optymalne, ale nie musi pasować do twoich celów, stylu pracy, segmentu rynku. Dlatego doradzając różnym przedsiębiorstwom udało się wykształcić elastyczność i zdolność adaptowania naszych narzędzi do zarządzania biznesem i przewidywania ryzyk do osobiści właściciela biznesu z którym współpracujemy.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

NAPISZ DO NAS

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) .