Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Założyciele i współpracownicy Spółki przez wiele lat współpracowali i wspierali startupy w branży technologicznej oraz IT.

Wieloletnie doświadczenia w tej branży, a także wiedza, umiejętności oraz doświadczenie uzyskane przy tworzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstw utwierdziły nas w przekonaniu, że jesteśmy w stanie stworzyć firmę będącą pomostem pomiędzy biznesem, a technologią. Dzisiaj firmy technologiczne wymagają fachowego wsparcia w zakresie zarządzania swoimi projektami, nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych, a niejednokrotnie ochrony tego co dla nich najcenniejsze – praw intelektualnych do ich wynalazków. Jesteśmy wsparciem dla takich przedsiębiorstw.

Przez wiele lat funkcjonowania na różnych rynkach (obrót nieruchomościami, handel, fuzje i przejęcia) nawiązaliśmy szereg relacji biznesowych, zebraliśmy mnóstwo doświadczeń i właśnie tym dzielimy się z naszymi partnerami biznesowymi, by dążyć do wspólnego celu jakim jest rozwój, konstruktywne podejście do biznesu oraz sukces komercyjny.

W naszej pracy z Partnerem kluczowe są trzy aspekty: zaufanie, szczerość i lojalność. Na bazie takiej relacji jesteśmy w stanie zbudować trwałą i efektywną współpracę. Nie stworzyliśmy tej firmy, by reklamować samych siebie, ta strona nie ma promować naszego doświadczenia, marki czy nazwisk. Ta firma jest dla Ciebie, chcemy się dzielić wiedzą i doświadczeniami. Chcemy poznawać wizje naszych Partnerów gospodarczych.

My też nadal się rozwijamy i zdobywamy nowe umiejętności. Naszej współpracy nie budujemy na świetnym pierwszym wrażeniu, ale na skuteczności, na wynikach i na przyjemności z ciężkiej pracy. Bardzo ważna jest dla nas również elastyczność i zrozumienie swojego Partnera Biznesowego. Nie chcemy nikomu narzucać swojej wizji prowadzenia firmy, wcale nie uważamy jej za najlepszą. Chcemy jednak pomóc w rozwiązywaniu bieżących problemów i niech wolno nam będzie powiedzieć, że mamy w tym spore doświadczenie.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

NAPISZ DO NAS

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) .